I liga: Sandecja podejmie GKS Tychy

Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz przygotowuje się do kolejnego trudnego pojedynku. Tym razem do Nowego Sącza przyjeżdża GKS Tychy. Spotkanie zostanie rozegrane 13 marca o godzinie 13:00. Minimalnym faworytem jest ekipa gości.

Będzie to 20. kolejka I ligi, a po dziewiętnastu pojedynkach GKS Tychy znajduje się na 3. pozycji w tabeli (36 punktów). Sandecja plasuje się zdecydowanie niżej. Jest dopiero na 15. miejscu (17 punktów), ale od jakiegoś czasu gra dobrą piłkę i nadrabia stracone w rundzie jesiennej punkty. W ostatniej serii gier Sandecja zremisowała na wyjeździe z liderem I ligi Bruk-Bet Termalica 2:2 (zabrakło kilku minut do zwycięstwa), natomiast GKS Tychy wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 3:1.

Analizując mecze bezpośrednie łatwo wyciągnąć wniosek, że lepiej w tych konfrontacjach radzą sobie piłkarze GKS-u Tychy. Na pięć ostatnich spotkań wygrali trzy razy (w tym ostatni pojedynek na własnym stadionie w 2020 roku 2:0), jeden zremisowali oraz zanotowali jedną porażkę. Teraz wszystko może się zmienić, bo Sandecja jest na fali wznoszącej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia