I liga: Sandecja przed bardzo ciężkim wyzwaniem

Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz w 19. kolejce I ligi piłkarskiej stoi przed bardzo ciężkim wyzwaniem. Piłkarze udadzą się na wyjazdowe spotkanie, a ich rywalem będzie ekipa Bruk-Bet Termalica. Faworytem zbliżającego się pojedynku są gospodarze. Mecz zostanie rozegrany 5 marca o godzinie 17:40.

W ostatniej kolejce Bruk-Bet Termalica grała na wyjeździe i zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. W dużo lepszych humorach są gracze Sandecji, którym udało się wygrać u siebie z Miedzią Legnica 2:0. Dwie bramki strzelił wtedy Rafael Victor. Po osiemnastu kolejkach Bruk-Bet plasuje się na czele ligowej stawki i ma na koncie 43 punkty. Sandecja jest dużo niżej, bo dopiero na 14. lokacie (16 punktów).

Warto poświęcić kilka słów bezpośrednim spotkaniom pomiędzy tymi ekipami. Bruk-Bet Termalica wypada korzystniej, ponieważ na pięć ostatnich pojedynków wygrała dwa, a pozostałe trzy zremisowała. W 2020 roku na terenie Nowego Sącza spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1. Czas odwrócić złą passę i wrócić do Nowego Sącza z kolejnymi ligowymi punktami.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia