Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz wygrała z Miedzią Legnica 2:0 w meczu 18. kolejki I ligi piłkarskiej. To pierwszy mecz rundy wiosennej i istotne 3 punkty, które do swojego konta dopisali gracze z Nowego Sącza.

Bramkę na 1:0 zdobył w 33. minucie spotkania Rafael Victor. Portugalczyk ustalił również wynik meczu na 2:0 zdobywając kolejnego gola w 90. minucie. Piłkarze z Legnicy byli tego dnia bezradni i nie trafili do bramki Sandecji ani razu. Sandecja miała przewagę w posiadaniu piłki (53-47), sytuacjach bramkowych (7-4) oraz strzałach na bramkę (2-0). Zwycięstwo było pewne i jak najbardziej zasłużone.

Dzięki temu zwycięstwu Sandecja plasuje się na 14. pozycji w ligowej tabeli (16 punktów), natomiast Miedź znajduje się na 7. lokacie (27 punktów). W następnym meczu Sandecja zagra na wyjeździe. Jej rywalem będzie ekipa Bruk-Bet Termalica. To kolejny z trudnych pojedynków, w którym piłkarze z Nowego Sącza nie będą faworytami.

Miedź z kolei rozegra mecz na własnym stadionie, a do Legnicy przyjadą zawodnicy GKS-u Bełchatów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.