I liga: Sandecja walczy o czwarte zwycięstwo z rzędu

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W meczu 17. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz powalczy o czwarte zwycięstwo z rzędu. Wyzwanie jest jednak dość trudne, ponieważ rywalem graczy z Nowego Sącza będzie Górnik Łęczna. To solidna ekipa, którą stać na wywiezienie kompletu punktów.

Spotkanie z Łęczną zostanie rozegrane 13 grudnia o godzinie 13:00 i będzie to ostatni mecz w pierwszej fazie pojedynków. Następny mecz Sandecja zagra już w 2021 roku.

W ostatnim meczu Sandecja wygrała u siebie z GKS-em Jastrzębie 3:0. To doskonały wynik, zważając na to, że jeszcze kilka tygodni temu piłkarze plasowali się na samym końcu tabeli i nie mieli na swoim koncie żadnej wygranej. Później przyszły zwycięstwa z Chrobrym Głogów (0:2), Puszczą Niepołomice (0:1) i Jastrzębiem. Górnik Łęczna znajduje się w dobrej formie, pokonując ostatnio na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec (4:1). Dzięki temu Łęczna jest obecnie na 3. miejscu w tabeli (31 punktów), a Sandecja na 16. (12 punktów).

W meczach bezpośrednich dużo lepiej radzi sobie Górnik, który rozstrzygnął na swoją korzyść dwa ostatnie mecze (1:2 w 2014 roku i 3:0 w 2013).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia