Sandecja zadziwia wysoką formą

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie Zdrój

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W zaległym meczu I ligi piłkarskiej (15. kolejka) Sandecja Nowy Sącz pokonała u siebie GKS Jastrzębie 3:0. Sandecja znajduje się w znakomitej formie, ponieważ to trzecie zwycięstwo z rzędu na koncie piłkarzy z Nowego Sącza.

Spotkanie zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie już w 6. minucie. Bramkę na 1:0 zdobył Damir Sovsic. W 33. minucie na tablicy wyników było już 2:0, a piłkę do siatki skierował Damian Chmiel. Wynik meczu na 3:0 (w 88. minucie) ustalił z kolei Michał Walski. Sandecja była stroną zdecydowanie przeważającą i z łatwością dopisała do swojego konta kolejne 3 "oczka".

Po szesnastu kolejkach Sandecja jest na 16. pozycji w tabeli (12 punktów), natomiast GKS Jastrzębie znajduje się jedną lokatę wyżej (15. miejsce i 13 punktów). W następnym meczu Sandecja ponownie zagra na stadionie Ojca Władysława Augustynka, a jej rywalem będzie tym razem Górnik Łęczna. GKS Jastrzębie szykuje się na mecz wyjazdowy, tym razem trzeba będzie pojechać do Rzeszowa, aby rozegrać mecz z tamtejszą Resovią.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia