I liga: Sandecja zremisowała z GKS-em Bełchatów

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz zremisowała bezbramkowo z GKS-em Bełchatów w spotkaniu 9. kolejki I ligi piłkarskiej. Minimalnym faworytem meczu byli gospodarze, jednak pojedynek zakończył się remisem. Mecz rozegrano przy Stadionie Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Sandecja walczyła w tym spotkaniu o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2020/2021. Jak się okazało, gracze z Nowego Sącza zdołali osiągnąć cel minimum. Gospodarze walczyli, aby rozstrzygnąć pojedynek na własną korzyść, ale im się to nie udało. W drugiej połowie na boisku pojawili się m.in. Maciej Korzym czy też Paweł Mandrysz, ale nic to nie dało.

Dzięki temu remisowi Sandecja ma na swoim koncie 1 punkt, choć nadal plasuje się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. GKS Bełchatów ma aktualnie 7 "oczek" (na starcie gracze z Bełchatowa mieli odjęte 2 punkty) i zajmuje 15. miejsce w tabeli. W następnej kolejce Sandecja zagra na wyjeździe z Resovią Rzeszów, natomiast GKS Bełchatów uda się do Łodzi, aby rozegrać mecz z tamtejszym Widzewem.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia