I liga: Sandecja vs GKS Bełchatów już 18 października

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 18 października o godzinie 14:00, Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym stadionie GKS Bełchatów. Będzie to spotkanie w ramach 9. kolejki I ligi piłkarskiej. Obie drużyny spisują się jak dotąd dużo poniżej oczekiwań, więc będą miały szanse na poprawę nastroju.

Sandecja nie zgromadziła na swoim koncie żadnego punktu, dlatego jak na razie zamyka ligową tabelę. GKS Bełchatów jest natomiast na 15. miejscu, gromadząc 6 "oczek". Minimalnym faworytem spotkania powinni być gospodarze, jednak forma obu drużyn pozostawia wiele do życzenia i na boisku w Nowym Sączu może stać się praktycznie wszystko. W ostatniej kolejce Sandecja przegrała na wyjeździe z Widzewem Łódź 2:1, a GKS Bełchatów wygrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:0.

W trzech ostatnich meczach bezpośrednich zwycięstwa na swoim koncie zapisywali gracze Sandecji. 2 czerwca na boisku w Bełchatowie, Sandecja wygrała 0:3, więc kibice mają z pewnością nadzieję na powtórkę. Wszystko rozstrzygnie się w niedzielę na Stadionie Ojca Władysława Augustynka.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia