Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

8. kolejka I ligi piłkarskiej była dla piłkarzy Sandecji Nowy Sącz prawdziwym testem, ponieważ drużyna mierzyła się na wyjeździe z faworyzowanym Widzewem Łódź. Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie, gdyż to Sandecja zdobyła pierwszą bramkę. Uczynił to w 6. minucie pojedynku Kamil Ogorzały. Odpowiedź przyszła jeszcze przed przerwą, kiedy piłkę do siatki gości skierował Marcin Robak. Do przerwy było 1:1. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, dla Widzewa. Na 2:1 strzelił doświadczony Robak (52. minuta), który tym samym ustalił wynik spotkania.

Sandecja Nowy Sącz po ośmiu kolejkach dalej nie ma na swoim koncie żadnego punktu i zajmuje ostatnią (18.) pozycję w tabeli. Widzew zgromadził do tej pory 10 punktów i jest na razie na 9. miejscu.

W najbliższej kolejce Sandecja zagra na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów. Będzie to szansa na zdobycie pierwszych ligowych "oczek" w sezonie 2020/2021. Widzew zagra natomiast na wyjeździe, a rywalem graczy z Łodzi będzie dobrze dysponowany Górnik Łęczna.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.