I liga: Sandecja poszuka punktów w Łodzi

Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

9 października o godzinie 17:40 odbędzie się mecz 8. kolejki I ligi piłkarskiej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Widzewem Łódź. Spotkanie zostanie rozegrane w Łodzi, dlatego to gracze Widzewa są uznawani za zdecydowanych faworytów zbliżającego się pojedynku.

Widzew jak do tej pory zebrał na swoim koncie 7 punktów, dzięki czemu melduje się w ligowej tabeli na 14. miejscu. Sandecja tego sezonu nie może zaliczyć do udanych, ponieważ jest ostatnia i nie ma na swoim koncie żadnych punktów. W ostatniej kolejce Sandecja Nowy Sącz przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 3:0, natomiast Widzew również przegrał wyjazdowy pojedynek - z Puszczą 1:0.

W meczach bezpośrednich dużo lepiej spisują się jednak piłkarze Sandecji. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami Sandecja wygrała na wyjeździe 0:3 (2015 rok). Widzew ostatnie zwycięstwo w meczu z Sandecją zapisał na swoim koncie aż 10 lat temu. Ten sezon pokazuje jednak, że to gracze z Łodzi są w dużo lepszej formie, ale zawodnicy z Nowego Sącza muszą się przecież kiedyś przełamać.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia