I liga: Sandecja gorsza od Zagłębia

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W 7. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zanotowała kolejną porażkę. Tym razem piłkarze z Nowego Sącza grali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze nie pozostawili im złudzeń i wygrali to spotkanie 3:0.

Strzelanie rozpoczęło się w 20. minucie, kiedy to piłkę do bramki gości skierował Mateusz Grudziński. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Mateusz Szwed. Wynik w 67. minucie ustalił portugalski zawodnik Goncalo Gregorio.

Po 7. kolejkach sytuacja Sandecji jest katastrofalna, ponieważ gracze z Nowego Sącza nie mają na koncie żadnego punktu i zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Grozi im widmo spadku do niższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce. Zagłębie Sosnowiec radzi sobie lepiej, ponieważ plasuje się aktualnie na 11. pozycji i ma 7 punktów.

W najbliższej kolejce o pierwsze ligowe punkty na pewno nie będzie łatwo, ponieważ Sandecja zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź i nie będzie faworytem tego spotkania. Zagłębie uda się z kolei na wyjazdowy pojedynek z GKS-em Bełchatów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia