I liga: Sandecja pojedzie do Sosnowca

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W 7. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Faworytem spotkania będą gospodarze, jednak obie ekipy, jak do tej pory nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych.

Sandecja po sześciu kolejkach plasuje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i nie ma na swoim koncie żadnych punktów. Zagłębie jest natomiast na 14. pozycji, gromadząc 4 punkty.

W ostatniej kolejce Sandecja uległa na własnym boisku Stomilowi Olsztyn 1:4. Zagłębie Sosnowiec spisało się nieco lepiej, ponieważ zremisowało na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:1.

Biorąc pod lupę mecze bezpośrednie lepiej wypadają w nich gracze z Sosnowca. Co prawda ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (30 czerwca 2020 roku w Nowym Sączu), ale dwa poprzednie mecze wygrało Zagłębie (na własnym stadionie 3:2 oraz 3:1). Obie drużyny mają nadzieję, iż w najbliższym pojedynku zdołają dopisać do swojego konta 3 cenne punkty. Dla graczy z Nowego Sącza będzie to bardzo ciężkie zadanie, ale Zagłębie nie jest w szczytowej formie i warto to wykorzystać.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia