I liga: W najbliższy weekend mecz ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz

ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 27 września o godzinie 12:40 rozpocznie się mecz 5. kolejki I ligi piłkarskiej pomiędzy zespołami ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz. Zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy są na najlepszej drodze do awansu na najwyższy szczebel ligowy w Polsce.

ŁKS jak na razie ma na swoim koncie komplet punktów (12), notując cztery zwycięstwa i zajmując 1. miejsce w tabeli. W pokonanym polu pozostawili takie ekipy jak: Odra Opole, Stomil Olsztyn, Widzew Łódź oraz Zagłębie Sosnowiec. Nieco inaczej wygląda aktualna sytuacja Sandecji, która plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli i nie ma na swoim koncie żadnych punktów. Sandecja przegrała cztery dotychczasowe spotkania, a piłkarzy z Nowego Sącza pokonały takie drużyny jak: Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica, GKS Tychy i Odra Opole. Sandecja musi wkroczyć na zwycięską ścieżkę, aby nie spaść szczebel niżej, natomiast ŁKS jest "w gazie" i z pewnością chce dorzucić do swojego konta kolejne trzy punkty.

Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie, w ostatnim spotkaniu górą byli zawodnicy z Łodzi, którzy wygrali na własnym stadionie 2:0 (2019 rok). Sandecja ostatnie zwycięstwo z ŁKS-em zanotowała w 2013 roku, kiedy to wygrała na swoim stadionie 3:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia