Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz wygrała na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:0 w ramach 33. kolejki I ligi piłkarskiej. To bardzo ważne zwycięstwo dla piłkarzy z Nowego Sącza, w kontekście utrzymania się na I-ligowych boiskach.

Podbeskidzie przed tym meczem miało zapewniony awans do Ekstraklasy, jednak ekipa nie chciała odpuszczać. W 29. minucie karnego dla gości nie wykorzystał Kamil Biliński. Sytuacja ta zemściła się przed przerwą. Wtedy "jedenastkę" dla gospodarzy na gola zamienił Michal Piter-Bucko. Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania.

Podbeskidzie po 33. kolejkach zajmuje 1. miejsce w ligowej tabeli (65 punktów), a Sandecja jest aktualnie na 10. pozycji (43 punkty). W ostatniej kolejce I ligi Sandecja zagra na wyjeździe z Olimpią Grudziądz, a Podbeskidzie zagra u siebie z Chrobrym Głogów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.