I liga: Przed nami mecz Wigry Suwałki vs Sandecja Nowy Sącz

Wigry Suwałki vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

14 lipca rozegrana zostanie 32. kolejka I ligi, a Sandecja Nowy Sącz zagra na wyjeździe z Wigrami Suwałki. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Suwałkach.

Wigry nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych, ponieważ zamykają ligową tabelę (23 punkty) i nie mają żadnych szans na to, aby utrzymać się na tym szczeblu ligowym. Sandecja musi z kolei bronić się przed spadkiem, ponieważ nad szesnastą ekipą ma zaledwie 2 punkty przewagi (40 punktów).

W ostatniej kolejce Wigry przegrały na wyjeździe z Odrą Opole 1:0. Sandecja grała na własnym stadionie ze Stalą Mielec i dość niespodziewanie wygrała 2:1. Biorąc pod uwagę mecze bezpośrednie pomiędzy Wigrami a Sandecją warto zwrócić uwagę na to, że pięć ostatnich spotkań wygrała Sandecja. Nic dziwnego, że i tym razem to gracze z Nowego Sącza będą faworytami spotkania i będą chcieli dopisać do swojego konta 3 punkty. Wszystko rozstrzygnie się już we wtorek, a mecz w Suwałkach zostanie rozegrany przy ograniczonej liczbie widzów, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia