I liga: 10 lipca mecz Sandecja Nowy Sącz vs Stal Mielec

Sandecja Nowy Sącz vs Stal Mielec

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 10 lipca rozegrany zostanie mecz 31. kolejki I ligi piłkarskiej, którego gospodarzem będzie Sandecja Nowy Sącz. Rywalem Sandecji będzie świetnie dysponowana ekipa Stali Mielec. Spotkanie na Stadionie Ojca Władysława Augustynka rozpocznie się o godzinie 17:40.

Faworytem tego pojedynku będzie Stal Mielec, która aktualnie plasuje się na 2. miejscu w ligowej tabeli. Piłkarze z Mielca w tym momencie znajdują się na pozycji, która daje im awans na najwyższy szczebel ligowy. Nad trzecią ekipą mają 5 punktów przewagi. Sandecja jest w zupełnie innych humorach, ponieważ musi bronić się przed spadkiem. Obecnie piłkarze Sandecji są na 15. miejscu i mają zaledwie punkt przewagi nad Odrą Opole, która znajduje się już na miejscu spadkowym.

W poprzednim meczu Sandecja przegrała w Chojniczance 2:1, natomiast Stal zremisowała u siebie z Odrą Opole 1:1. Jeśli wziąć pod uwagę mecze bezpośrednie w dwóch ostatnich spotkaniach triumfowała Stal. W ostatnim meczu na stadionie Sandecji górą byli jednak gospodarze, którzy w 2018 roku wygrali 2:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia