I liga: Sandecja przegrywa w Chojnicach

Chojniczanka Chojnice vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz przegrała w meczu 30. kolejki I ligi piłkarskiej w wyjazdowym meczu z Chojniczanką Chojnice 2:1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 przy ograniczonej liczbie widzów.

Faworytem spotkania była Sandecja, jednak Chojniczanka od początku naciskała na bramkę gości. W 16. minucie pojedynku bramkę na 1:0 zdobył Tomasz Mikołajczak. Do przerwy wynik już się nie zmienił. Po zmianie stron spotkanie było bardzo wyrównane. Na boisku w barwach Sandecji pojawił się Kamil Ogorzały. W 67. minucie bramkę wyrównującą zdobył Daniel Szufryn. Wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, jednak w 80. minucie bramkę na 2:1 dla Chojniczanki zdobył Janusz Surdykowski. Sandecji nie pomogło wejście Macieja Korzyma i Szymona Kuzmy. Chojniczanka wygrała 2:1.

Po tym spotkaniu Chojniczanka dalej jest na miejscu spadkowym (17. lokata i 30 punktów), a Sandecja jest obecnie na 13. pozycji (37 punktów). Sytuacja graczy z Nowego Sącza nie jest kolorowa, ponieważ są coraz bliżej miejsca spadkowego. W następnym meczu Sandecja zagra u siebie ze Stalą Mielec, a Chojniczanka podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia