I liga: Przed nami spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Odra Opole

Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 26. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz rozegra mecz na własnym stadionie, a jej rywalami będą piłkarze Odry Opole. Niestety i tym razem mecz na Stadionie Ojca Władysława Augustynka odbędzie się bez udziału publiczności. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą zawodnicy z Nowego Sącza.

Mecz pomiędzy Sandecją a Odrą Opole zostanie rozegrany 16 czerwca (wtorek), o godzinie 20:40. Sandecja aktualnie plasuje się na 7. lokacie w ligowej tabeli (35 punktów), natomiast Odra jest dopiero 16. (miejsce spadkowe i jeden mecz do rozegrania), mając na koncie 24 punkty. Odra przed meczem z Sandecją zagra jeszcze na własnym terenie z Wartą Poznań.

W ostatnich swoich spotkaniach Sandecja wygrała na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 1:2, natomiast Odra Opole przegrała u siebie z tym samym rywalem 1:2. Nikt nie ma wątpliwości, że to piłkarze Sandecji powinni zdobyć w tym spotkaniu 3 cenne "oczka", które być może pozwolą im awansować na miejsce barażowe w ligowej tabeli. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednio, w ostatnio rozegranym spotkaniu Odra zremisowała u siebie z Sandecją 1:1. Wcześniej Sandecja grając na własnym stadionie pokonała piłkarzy z Opola 2:0. Emocji w tym meczu na pewno nie będzie brakować.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia