I liga: Sandecja wygrywa wyjazdowy pojedynek

GKS Jastrzębie Zdrój - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 25. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz musiała zmierzyć się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie. Gracze z Nowego Sącza spisali się bardzo dobrze, ponieważ wywieźli z trudnego terenu 3 punkty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Na początku nie było jednak tak dobrze, bo w 28. minucie spotkania bramkę na 1:0 dla gospodarzy zdobył Daniel Szczepan. Z biegiem czasu inicjatywę zaczęli jednak przejmować goście, którzy atakowali bramkę swoich rywali. W 32. minucie żółtą kartkę zobaczył Dawid Szufryn, który cztery minuty później dał się poznać z dużo lepszej strony. To właśnie on zdobył bramkę na 1:1. Do przerwy wynik już się nie zmienił, co wskazywało na bardzo duże emocje w II połowie tego zaciętego pojedynku.

W 71. minucie sędzia spotkania nie miał wątpliwości i wskazał na jedenasty metr. Przyznano rzut karny dla Sandecji, który na bramkę zamienił Maciej Małkowski, ustalając wynik meczu na 1:2. Pojedynek rozegrano bez udziału publiczności, tak jak wymagają tego przepisy sanitarne. Dzięki zwycięstwu w tak istotnym meczu Sandecja zajmuje obecnie 7. pozycję w ligowej tabeli (35 punktów). GKS Jastrzębie jest nieco wyżej, ponieważ aktualnie są na 5. miejscu w tabeli (37 punktów).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia