I liga: Przed Sandecją mecz wyjazdowy

GKS Jastrzębie Zdrój - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 12 czerwca odbędzie się mecz 25. kolejki I ligi piłkarskiej, w którym gospodarzem będzie ekipa GKS Jastrzębie. Goście to z kolei Sandecja Nowy Sącz, która aby walczyć o miejsca barażowe musi dopisać do swojego konta jakieś punkty. Łatwo jednak nie będzie. Po pierwsze mecz ponownie odbędzie się bez udziału publiczności, po drugie Sandecja zagra na wyjeździe, a po trzecie GKS plasuje się wyżej w tabeli. Gospodarze zajmują obecnie 5. pozycję w lidze, mając na swoim koncie 37 punktów. Sandecja jest nieco niżej, ponieważ aktualnie zajmuje 10. lokatę, gromadząc do tej pory 32 punkty. Jeśli jednak gracze z Nowego Sącza wygrają to spotkanie znacznie zbliżą się do swoich rywali.

Spotkanie rozpocznie się 12 czerwca o godzinie 17:40. W ostatniej kolejce GKS Jastrzębie wygrał na wyjeździe z Odrą Opole 1:2. Piłkarze Sandecji nie mogli być w tak dobrych humorach, ponieważ przegrali na swoim stadionie z Radomiakiem Radom 1:2. Biorąc pod lupę bezpośrednie spotkania pomiędzy Jastrzębiem a Sandecją, w trzech ostatnich meczach raz wygrali gracze GKS-u, a dwa razy padł remis. W 2019 roku Sandecja zremisowała u siebie z GKS-em 1:1, jednak wcześniej Jastrzębie rozbiło Sandecję na własnym stadionie aż 5:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia