I liga: Sandecja gorsza od Radomiaka

Sandecja Nowy Sącz vs Radomiak Radom

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 24. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz przegrała na własnym stadionie z Radomiakiem Radom 1:2. Mecz odbył się bez udziału publiczności, zgodnie z obowiązującym w sporcie nowym reżimem sanitarnym. Gracze Sandecji bardzo chcieli wygrać to spotkanie, jednak od samego początku mecz nie zaczął się tak, jakby tego chcieli. W 20. minucie spotkania bramkę dla gości strzelił Rafał Makowski. Do przerwy jedną bramkę prowadzili zawodnicy z Radomia. Tuż po przerwie podwyższyli prowadzenie. W 53. minucie bramkę zdobył Mateusz Michalski. W tym momencie było jasne, że o zdobycie choćby jednego punktu będzie bardzo ciężko.

W 61. minucie nadzieje na korzystny wynik przywrócił Mariusz Gabrych. Na tablicy wyników widniał wynik 1:2, nie zmieniając się do końca spotkania. Szansa na wywalczenie jednego "oczka" była spora, bo w 63. minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gości - Dawid Abramowicz. Sandecja nie potrafiła jednak strzelić wyrównującej bramki.

Po 24. kolejkach Sandecja znajduje się na 10. miejscu w ligowej tabeli (32 punkty). Radomiak radzi sobie dużo lepiej, bo jest na 4. pozycji (40 punktów). W następnej kolejce piłkarze Sandecji zagrają na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie, a Radomiak podejmie na własnym stadionie Chrobry Głogów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia