Już 7 czerwca mecz Sandecja Nowy Sącz vs Radomiak Radom

Sandecja Nowy Sącz vs Radomiak Radom

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 7 czerwca na boiskach I ligi piłkarskiej odbędzie się mecz 24. kolejki pomiędzy Sandecją Nowym Sączem a Radomiakiem Radom. Nieznacznym faworytem tego spotkania mogą wydawać się gospodarze, którzy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa są w bardzo dobrej formie. Dodatkowo zagrają na własnym stadionie, chociaż mecz odbędzie się jeszcze bez udziału publiczności. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00.

Sandecja Nowy Sącz w ostatniej kolejce pojechała do Bełchatowa, aby zmierzyć się tam z drużyną GKS-u. Mecz zakończył się po myśli graczy z Nowego Sącza, którzy nie dali szans swoim rywalom (wygrywając 0:3). Radomiak Radom ma przed sobą mecz na własnym stadionie z Odrą Opole (4 czerwca, godzina 18:10).

Aktualnie w ligowej tabeli Sandecja plasuje się na 9. pozycji, mając na koncie 32 punkty. Dobra forma i kolejne zwycięstwo mogą przybliżyć piłkarzy z Nowego Sącza do walki o miejsca barażowe. Radomiak jest w tym momencie na 4. miejscu z dorobkiem 36 punktów i do rozegrania ma jeszcze jeden mecz. W ostatnim bezpośrednim pojedynku górą byli piłkarze z Radomia, którzy wygrali z Sandecją na własnym stadionie 1:0 (2019 rok). Tym razem sytuacja może się jednak odwrócić, a Sandecja ma szansę na zbliżenie się do swoich rywali.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia