I liga: Sandecja gromi GKS na boisku w Bełchatowie

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kibice czekali na tę chwilę od długiego czasu. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19 na boiska powrócili I-ligowi gracze. Sandecja Nowy Sącz w pierwszym meczu po przerwie udała się do Bełchatowa, podejmując tamtejszy GKS. Gracze z Nowego Sącza byli minimalnymi faworytami tego spotkania i nie zawiedli swoich kibiców. Sandecja rozbiła GKS strzelając 3 bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Ciekawie zaczęło się już w 17. minucie, kiedy to pierwszą bramkę zdobył Mateusz Klichowicz. Na drugie trafienie nie trzeba było długo czekać. Wynik w 26. minucie podwyższył Damian Chmiel. Tuż przed przerwą sędzia spotkania podyktował jeszcze rzut karny dla piłkarzy Sandecji. Pewnie wykorzystał go Maciej Małkowski.

Wynik po przerwie się nie zmienił. Sandecja wygrała to spotkanie 3:0 dopisując do swojego konta 3 ważne ligowe punkty. Mecz został rozegrany zgodnie z nowym reżimem sanitarnym, bez udziału publiczności, chociaż w najbliższej przyszłości powinno się to już zmienić. Po 23. kolejkach Sandecja plasuje się na 9. miejscu w tabeli, mając na koncie 32 punkty. GKS Bełchatów radzi sobie dużo gorzej, ponieważ jest aktualnie na 15. pozycji, gromadząc do tej pory 25 punktów. W następnym meczu Sandecja podejmie na własnym boisku Radomiaka Radom.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.