Przed nami spotkanie Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 22. kolejki I ligi piłkarskiej rozegrany zostanie mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Stomilem Olsztyn. Faworytami spotkania będą gospodarze, którzy mają za sobą ciężki mecz w Tychach (remis 2:2). Stomil w ostatniej kolejce pokonał na własnym stadionie Odrę Opole (4:2).

Spotkanie Sandecji ze Stomilem zostanie rozegrane w sobotę 7 marca, o godzinie 19:10. Mecz odbędzie się na stadionie Ojca Augustynka, przy ulicy Kilińskiego 47. Sandecja Nowy Sącz po 21. kolejkach znajduje się na 12. lokacie, dwie pozycje niżej niż gracze z Olsztyna. Gospodarze w ligowej tabeli tracą do gości zaledwie 3 punkty, dlatego przy zwycięstwie mogą zrównać się z nimi punktami i przeskoczyć w okolice dziesiątego miejsca w zestawieniu. Piłka nożna Nowy Sącz zyskuje ostatnio na popularności, dlatego można się spodziewać, że kibice wesprą z trybun swoją ulubioną drużynę, co doda piłkarzom "skrzydeł".

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu górą okazali się Olsztynianie, którzy wygrali na swoim stadionie 1:0. Sandecja ostatni mecz ze Stomilem wygrała w 2018 roku, kiedy to podobnie jak w przyszłym spotkaniu grała u siebie, zwyciężywszy wtedy 1:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia