Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz zremisowała w Tychach z tamtejszym GKS-em w ramach 21. kolejki I ligi piłkarskiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a w trakcie meczu nie brakowało emocji, zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych.

W 7. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy ruszyli do ataku od pierwszych minut meczu. Bramkę strzelił Wojciech Szumilas. Kibice Sandecji nie mogli jednak narzekać, ponieważ już w 31. minucie padła bramka wyrównująca, a jej autorem okazał się Dominik Kun. To jednak nie był koniec emocji w pierwszej połowie, ponieważ w 33. minucie kontuzję odniósł Adrian Basta (Sandecja), a zmienił go Grzegorz Baran. W 38. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, a "jedenastkę" wykorzystał Łukasz Grzeszczyk. Do przerwy GKS Tychy prowadził 2:1. Wszystko zmieniło się pod koniec meczu, ponieważ jeden z graczy tyskiej drużyny (Marcin Biernat - 85. minuta) otrzymał czerwoną kartkę. Po chwili (87. minuta) bramkę dla Sandecji z rzutu karnego zdobył Michal Piter-Bučko. Na tablicy pojawił się wynik 2:2, który nie zmienił się już do końca spotkania.

Po 21. kolejkach Sandecja zajmuje 12. lokatę (26 punktów), natomiast GKS Tychy zajmuje 6. pozycję (31 punktów).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.