I liga: Sandecja podejmie u siebie Olimpię

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W piątek 8 listopada o godzinie 19:10 dojdzie do spotkania Sandecji Nowy Sącz z Olimpią Grudziądz. Będzie to mecz w ramach 17. kolejki I ligi piłki nożnej. Sandecja Nowy Sącz do tej pory legitymuje się bilansem 5-3-8. Przekłada się to na 18 zdobytych punktów oraz 13. pozycję w ligowej tabeli. Olimpia Grudziądz znajduje się w dużo lepszej sytuacji, ponieważ do tej pory wygrała 7 spotkań, 3 zremisowała, a 6 przegrała. Gracze Olimpii zgromadzili 24 punkty, zajmując w tabeli jak na razie 7. miejsce.

Pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ obie ekipy prezentują wyrównany poziom sportowy. Piłkarze z Nowego Sącza potrzebują dodatkowych punktów, aby uciec od strefy spadkowej, natomiast Olimpia walczy o miejsca barażowe. Z pewnością kibice nie będą się nudzić, a na boisku nie zabraknie doskonałych sytuacji do strzelenia bramki. W ostatniej kolejce Sandecja przegrała w Podbeskidziu Bielsko-Biała 3:1, natomiast Olimpia wygrała na własnym stadionie z Odrą Opole, również w stosunku 3:1.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia