I liga: Przed Sandecją wyjazdowy mecz z Podbeskidziem

Podbeskidzie Bielsko Biała - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

16. kolejka I ligi piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami. Sandecja Nowy Sącz wybierze się na wyjazdowy mecz, a rywalem piłkarzy z Nowego Sącza będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zawodnicy obu klubów są jak na razie w odmiennych humorach, ponieważ Podbeskidzie zajmuje po piętnastu kolejkach 3. miejsce (27 punktów), natomiast Sandecja plasuje się dopiero na 12. pozycji (18 punktów). Goście będą chcieli odrobić kilka punktów do swoich rywali, dlatego spotkanie zapowiada się bardzo ekscytująco, chociaż to Podbeskidzie będzie jego faworytem.

W ostatniej kolejce Sandecja wygrała na własnym boisku z Wigrami Suwałki 1:0, natomiast Podbeskidzie pojechało do Opola na mecz z tamtejszą Odrą. Gracze z Bielska-Białej wygrali na wyjeździe 0:2. W międzyczasie Sandecja zdążyła rozegrać mecz w ramach 1/16 finału Pucharu Polski, odbywający się w Stargardzie Szczecińskim. Rywalem byli Błękitni, którzy rozstrzygnęli to spotkanie na swoją korzyść w stosunku 3:0. Ligowa potyczka pomiędzy Podbeskidziem a Sandecją rozpocznie się w piątek 3 listopada o godzinie 12:40.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia