Wynik meczu: Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

25 października na nowosądeckim stadionie im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz 15. kolejki pierwszej ligi. Gospodarze, Sandecja Nowy Sącz podejmowała gości, Wigry Suwałki. Spotkanie obfitowało w żółte kartki, których otrzymano pięć (trzy dla zawodników gości, dwie dla gospodarzy) oraz jedną czerwoną. Zespół Wigry zakończył mecz w dziesiątkę.

Do zakończenia pierwszej połowy meczu obydwa zespoły utrzymywały bezbramkowy remis, mimo ataków gości na bramkę gospodarzy. Znakomita linia obrony sądeczczan nie dopuściła do objęcia prowadzenia. Bardzo wyrównane spotkanie drużyn, zajmujących w tabeli 15. (Wigry Suwałki) i 16. miejsce (Sandecja Nowy Sącz) obfitowało w częste zmiany zawodników w drugiej połowie rozgrywki. Jedyna bramka, roztrzygająca o zwycięstwie Sandecji padła na dwadzieścia minut przed końcem spotkania. Strzelcem okazał się Mateusz Klichowicz, który w beskidzkiej drużynie na pozycji napastnika występuje drugi sezon ligowy. Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Wigry Suwałki. Kolejną okazję do zdobycia punktów zarówno Sandecja, jak Wigry, będą miały już 3 listopada.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia