I liga: Sandecja zagra u siebie z Wigrami

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W piątkowy wieczór (25 października) o godzinie 19:10 Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym boisku Wigry Suwałki. Będzie to mecz w ramach 15. kolejki I ligi piłki nożnej. Jak do tej pory obie drużyny nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Sandecja zajmuje w tabeli 14. miejsce, natomiast Wigry znajdują się na miejscu spadkowym (16. pozycja). Na ich koncie znajduje się taka sama liczba punktów - 15 z tym, że Wigry mają do rozegrania jeden mecz więcej.

W nadchodzącym spotkaniu to gracze z Nowego Sącza będą faworytami do zwycięstwa, jednak Wigry z pewnością łatwo nie oddadzą gospodarzom inicjatywy i postarają się o sprawienie jakiejś niespodzianki. W ostatniej kolejce Sandecja przegrała na wyjeździe ze Stalą Mielec (Stal wygrała to spotkanie w stosunku 5:1), natomiast Wigry wygrały u siebie z Odrą Opole 1:0. Drużyna, która przegra tę potyczkę znajdzie się w bardzo nieciekawej sytuacji, ponieważ zagrażać będzie jej widmo spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Warto powalczyć o zwycięstwo i dopisanie do swojego konta trzech wartościowych punktów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia