I liga: Sandecja zagra w Mielcu

Stal Mielec vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz w ramach 14. kolejki I ligi piłkarskiej pojedzie do Mielca. Piłkarze Sandecji rozegrają mecz z tamtejszą Stalą, która zajmuje w tabeli wysokie 4. miejsce i ma na swoim koncie aż 22 punkty (w tym jeden mecz zaległy). Sandecja ma tych punktów nieco mniej, bo 15, co daje aktualnie 11. pozycję w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce ligowej gracze z Nowego Sącza podejmowali na własnym terenie Chojniczankę Chojnice. Mecz ten był bardzo dynamiczny, a jednocześnie wyrównany. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Na brak wrażeń kibice nie mogli narzekać.

W spotkaniu ze Stalą Mielec, przyjezdni z pewnością nie będą faworytami, jednak dadzą z siebie wszystko, aby wyciągnąć z tego meczu jak najwięcej. Przy dobrej grze Sandecja może liczyć na dobry wynik, co pozwoli piłkarzom przesunąć się w górę tabeli. Mecz zaplanowano na piątek 18 października, pierwszy gwizdek sędziego można będzie usłyszeć o godzinie 19:00. Doping dla przyjezdnych na pewno się przyda, więc warto udać się na trybuny w Mielcu.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia