I liga: Sandecja podejmie Chojniczankę

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

11 października 2019 roku o godzinie 19:10 odbędzie się mecz I ligi piłkarskiej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz oraz Chojniczanką Chojnice. Gospodarze z Nowego Sącza nie mogą być aktualnie w dobrych humorach, ponieważ w ostatniej kolejce przegrali z Zagłębiem Sosnowiec. Chojniczanka sensacyjnie przegrała na swoim stadionie z ostatnią w tabeli Odrą Opole. W związku z tym obie ekipy w 13. kolejce chciałyby zapisać na swoim koncie po 3 punkty, jednak tylko jedna z nich może wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Obecnie Sandecja Nowy Sącz zajmuje w ligowej tabeli 13. miejsce, natomiast Chojniczanka jest na 12. pozycji. Obie drużyny marzyły o dużo lepszym wyniku, jednak ich forma w ostatnim czasie nie jest zbyt zadowalająca. Zarówno Sandecja, jak i Chojniczanka zgromadziły do tej pory po 14 punktów. Zwycięstwo w najbliższym meczu spowoduje, że jedna z ekip przesunie się w środkowe rejony tabeli, natomiast druga będzie musiała bronić się przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Z racji tego emocji na pewno nie zabraknie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia