8. kolejka I ligi: Sandecja zagra u siebie z Jastrzębiem

Sandecja Nowy Sącz vs GKS 1962 Jastrzębie

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższą sobotę, tj. 7 września 2019 r. - na stadionie im. Ojca Augustynka przy ul. Kilińskiego 47, rozegrane zostanie spotkanie piłkarskie w ramach 8. kolejki I ligi, w którym miejscowa Sandecja Nowy Sącz podejmie drużynę GKS 1962 Jastrzębie. Po siedmiu inaugurujących nowy sezon kolejkach, zespół gospodarzy, prowadzonych przez Tomasza Kafarskiego, zajmuje 15. lokatę - tuż nad strefą spadkową.

Przyjezdni są niepokonani od czterech kolejek i zajmują aktualnie 8. pozycję w I lidze, jednak obie ekipy dzieli w tabeli tylko 1 punkt. Stawka meczu jest więc wysoka, a w razie zwycięstwa, Sandecja Nowy Sącz może awansować nawet o kilka pozycji. Z pewnością drużyna miejscowych będzie chciała wziąć udany rewanż za porażkę z GKS-em klubem sprzed kilku miesięcy, kiedy uległa w Jastrzębiu aż 0:5. W sobotni wieczór piłkarze obu klubów wybiegną na murawę o godz. 19.10, natomiast kasy biletowe czynne będą już od godz. 16.00. Zapraszamy!

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia