7. kolejka I ligi: Sandecja zagra na terenie Radomiaka

Radomiak vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W sobotę 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 17:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Radomiakiem Radom a Sandecją Nowy Sącz. Będzie to niezwykle emocjonujące widowisko, ponieważ w ligowej tabeli Sandecja Nowy Sącz znajduje się na 11. pozycji z dorobkiem 9 punktów, natomiast Radomiak jest jedną lokatę niżej i do tej pory zgromadził na swoim koncie 8 punktów.

Za graczami Radomiaka przemawiać będzie boisko, jednak gracze Sandecji są obecnie na fali wznoszącej. W ostatniej kolejce pokonali na własnym terenie GKS Bełchatów 2:1, natomiast Radomiak zremisował w Opolu z tamtejszą Odrą 0:0. Dzięki zwycięstwu w tym spotkaniu jedna z ekip może przesunąć się w górę tabeli, w pobliże miejsca gwarantującego awans do Ekstraklasy, więc jest o co walczyć. Gracze z pewnością zafundują kibicom satysfakcjonującą rozgrywkę, więc warto zarezerwować sobie odrobinę wolnego czasu i udać się na stadion w Radomiu.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia