OFERTA PRACY MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Dodaj do ulubionych
Kontakt 730270496
Dodane 2019-09-04 16:19:37

Opis

FANTASTYCZNY POMYSŁ NA TWOJĄ KARIERĘ !

Pierwsza zasada, która Nami kieruje to ciężkie przypadki oraz radość klienta z jazdy samochodem !

Firma Auto Woźniak działa na rynku od ponad 20 lat.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy wykwalifikowanych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka pojazdów samochodowych
  • Serwisowanie oraz wszelkie inne zadania związane z naprawą
  • Umiejętne posługiwanie się nowoczesnym sprzętem diagnostycznym
  • Stosowanie odpowiednich technologii naprawczych
  • Organizacja pracy oraz staranne i sumienne wykonywanie obowiązków

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie, która rozpoznawalna jest na rynku lokalnym ale również na rynku krajowym, która cieszy się dobrą renomą.
  • Wynagrodzenie, które uzależnione jest od osiągniętych wyników oraz od chęci pracy, edukowania się w coraz to nowszych technologiach naprawczych
  • Bogate możliwości rozwoju zawodowego
  • Wysokie ścieżki szkoleniowe

Zainteresowany?

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Dyplomu technika/mechanika pojazdów samochodowych popartego doświadczeniem zawodowym
  • Dokładności i umiejętności samodzielnej pracy
  • Dobrej organizacji pracy
  • Terminowej realizacji zleceń
  • Zainteresowaniem poszerzania wiedzy w dziedzinie samochodowej, która wciąż koryguje technologie naprawcze

Lokalizacja

MSZALNICA 317