Pranie mechaniczne dywanów na wskroś

Dodaj do ulubionych
Cena: 12 PLN
Kontakt 511 897 330
http://www.pralniadywanownowysacz.info/
https://www.facebook.com/pralniadwm/
https://www.youtube.com/watch?v=et1YGDi0p2c
Dodane 2019-07-07 20:32:59

Opis

Nasza firma, oferuję Państwu pranie dywanów nowoczesną technologią stosowaną m.in. w Turcji i Stanach Zjednoczonych. 

Pranie na wskroś w kąpieli wodnej polega na wypraniu zarówno runa jak i osnowy dywanu, a mówiąc prościej górnej części oraz od spodu. W tym procesie stosujemy profesjonalny sprzęt, poczynając od AUTOMATU TRZEPIĄCEGO (48 000 uderzeń/min), przez szorowarkę tarczową, po profesjonalną wirówkę do dywanów, wirującą z prędkością 1100 obr/min.

Do czyszczenia używamy tylko sprawdzonych środków i profesjonalnych urządzeń czyszczących dedykowanych specjalnie do tego procesu. 
Atestowane środki piorące posiadają właściwości antyalergiczne i są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt w Twoim otoczeniu.

Dodatkowo wykonujemy usługi czyszczenie tapicerek meblowych i samochodowych - przeprowadzane metodą ekstrakcyjną uważaną za jedną z najskuteczniejszych metod czyszczenia tego typu powierzchni. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku specjalnego środka czyszczącego na powierzchnię, a następnie wypłukaniu i odessaniu go wraz z brudem. 

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić kompleksowość usługi dlatego oferujemy ze swojej strony jakość, solidność i rzetelność a także doradztwo oraz transport w cenie usługi na terenie Nowego Sącza i okolic Kamionki Wielkiej do 10 km.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na faceboku: https://www.facebook.com/pralniadwm/

odwiedzin na stronie internetowej  i skorzystanie z kalkulatora wyceny dokładnego kosztu prania dywanu oraz przykładowe realizacje w galerii i na Youtubie

http://www.pralniadywanownowysacz.info/

https://www.youtube.com/watch?v=et1YGDi0p2c

Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy.

Lokalizacja


KAMIONKA WIELKA 201