Skup aut na złom - najlepsze ceny w mieście! Małop

Dodaj do ulubionych
Cena: 1 PLN
Kontakt
Numer Telefonu: 73..........pokaż
Email: mo..........pokaż
Dodane 2023-02-23 08:28:21

Opis

 

Nasza firma zajmuje się legalnym złomowaniem aut, kasacją pojazdów na terenie Śląska i Małopolski, gwarantując Państwu całkowite bezpieczeństwo i satysfakcję.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w branży. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, włącznie z transportem pojazdu do miejsca złomowania oraz wszelkimi formalnościami związanymi z kasacją samochodu.

Ponadto, dbamy o środowisko naturalne i ściśle przestrzegamy wszelkich norm i przepisów związanych z utylizacją pojazdów. Dlatego też, możesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie złomowane w sposób bezpieczny dla środowiska.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług, które spełnią ich oczekiwania.

Kontakt z naszą firmą to gwarancja fachowej i rzetelnej obsługi, a także całkowitego zaangażowania w realizację Państwa potrzeb.
Zaufaj nam i daj swoje auto w nasze ręce, a my zrobimy wszystko, aby proces legalnego złomowania czy kasacji pojazdu przebiegł szybko i sprawnie.

Wszelkie informacje na temat naszej oferty oraz ceny usług można znaleźć na naszej stronie internetowej www.autozlom5.pl/ ,a także pod numerem telefonu 733-044-044 .
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 5 dni w tygodniu od 9 do 17, zapewniając naszym klientom pełne wsparcie na każdym etapie realizacji usługi.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś, aby pozbyć się swojego starego samochodu w bezpieczny i legalny sposób.
Z nami, proces kasacji lub legalnego złomowania samochodu będzie łatwy i szybki!

Preferowany kontakt telefoniczny.
Skup pojazdów do kasacji tel.; 733-044-044
Auto części tel.; 730-303-004
https://www.autozlom5.pl/Lokalizacja


Śląsk/Małopolska

Reklama