Stolik kawowy dębowy loft nowoczesny drewniany

Dodaj do ulubionych
Cena: 999 PLN
Kontakt
Numer Telefonu: 60..........pokaż
Email: sk..........pokaż
Dodane 2021-06-02 14:38:38
Autor

Opis

Czy wiesz, że każda dobra historia zaczyna się od filiżanki kawy? Rodzinne wspomnienia opowiadane przy albumie ze starymi zdjęciami, dzielone radości i smutki w gronie przyjaciół, ale też te codzienne momenty z szybko dopijaną kawą przed pracą. Tym wszystkim momentom towarzyszy mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie przytulny rodzinny salon. Stół kawowy, bo o nim mowa, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością tak jak łączą je ze sobą kolejne pokolenia w rodzinie. Być może właśnie dlatego tak dobrze się przy nim rozmawia.

Industrialny stolik kawowy
Drewniany blat nadaje niepowtarzalnego charakteru stolikowi kawowemu. Każdy kawałek drewna charakteryzuje się innym układem słoi, a więc każdy produkt jest jedyny i niepowtarzalny. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości litego drewna dębowego pokrytego delikatną warstwą OSMO, czyli półmatowego wosku twardego olejnego. Zapewnia on ochronę drewna przed ścieraniem i działaniem wody oraz jest bezpieczny dla ludzi. Pozwala także uwydatnić barwę drewna. Dolna część stolika wykonana jest z części stalowych malowanych proszkowo na kolor czarny. Połączenie drewna i stali sprawia, że stolik kawowy jest nowoczesny i industrialny.

Funkcjonalność i solidne wykonanie
Drewniany blat posiada lekko zaokrąglone krawędzie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Łączna szerokość blatu to 100 cm, jego głębokość to 60 cm, a grubość to 3 cm. Dzięki zachowaniu takich proporcji, stolik ten jest w stanie pomieścić wiele osób podczas spotkania w gronie najbliższych i dla każdego znajdzie się przy nim miejsce. Nogi industrialnego stolika kawowego są stabilne i funkcjonalne. Ich szerokość to 60 cm, a wysokość to 40 cm. W zestawie do dębowego stolika kawowego znajdują się śruby oraz klucz imbusowy, które pozwalają na połączenie blatu ze stalowymi nogami.

Wszystkie elementy stolika zostały wykonane ręcznie w Polsce z polskich komponentów, co sprawia, że każdy stół niesie ze sobą inną historię. Jesteśmy jednak przekonani, że będzie również świadkiem kolejnych podczas wielu wspólnie wypitych kaw w domowym salonie.

Dane techniczne:
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 43 cm
Blat: Drewno dębowe grubości 3 cm zabezpieczony przez OSMO
Nogi: Profil 60x20x1,5 mm - malowany proszkowo kolor czarny - Wysokość 40 cm - Szerokość 60 cm

Stolik dostępny w przedsprzedaży promocyjnej cenie 999 zł (ograniczona ilość przedsprzedaży) + 35 zł - koszt przesyłki Kurier DPD

Potrzebujesz stolik w innych wymiarach skontaktuj się z nami.