Asystent wsparcia pierwszej linii IT praca zdalna Ghost Ad

Kategoria

Praca

Opis

Nieustający rozwój to coś, co nas wyróżnia. Jesteśmy europejskim liderem branży retail, jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz materiałów dekoracyjnych. W centrum naszego zainteresowania jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby. Dołączając do naszego Zespołu, zyskasz pewność zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się i wspierającej organizacji. Już dziś stań się częścią naszego sukcesu !


Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko

Asystent wsparcia pierwszej linii IT – praca zdalna


Zakres obowiązków

• tworzenie kont pracowniczych
• przygotowywanie sprzętu komputerowego do wysyłki nowym pracownikom
• wsparcie pracowników centrali poprzez obsługiwanie telefonów, poczty email oraz systemu obsługi zgłoszeń

Wymagania

• bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office
• znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
• komunikatywność
• cierpliwość do zadań powtarzalnych
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

• interesującą i rozwojową pracę w firmie o europejskim zasięgu
• życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym Zespole bez sztucznej hierarchii
• profesjonalne wdrożenie abyś mógł poczuć się swobodnie w pełnionych obowiązkach
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet dodatkowych benefitów


Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie
www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.


Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autor

OBPON

Lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2574
Wyświetlony: 93
Dodane 2023-03-22 11:27:54
Wygasa: 2023-07-20 11:27:54

Reklama