Muzeum Pienińskie ponownie otwarte od 19 maja 2020

Muzeum Pienińskie

Instytucje kultury
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Muzeum Pienińskie w Szlachtowej po epidemii koronawirusa ponownie można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 17.30, przy czym ostatnie wejście na ekspozycję jest pół godziny przed zamknięciem. Tuż przy muzeum znajduje się bezpłatny parking, na którym można zaparkować auto. Bilety normalne w cenie 8 zł, ulgowe – 6 zł. Usługa z przewodniczką w kwocie 30 zł została wstrzymana ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Wszyscy zwiedzający Muzeum Pienińskie w Szlachtowej zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego. Należy przebywać na ekspozycji w muzeum w maseczce, kasku ochronnym albo zakryć usta i nos częścią garderoby (chustą, apaszką lub szalem). Podczas zwiedzania należy zachować co najmniej 2-metrowy odstęp od innych osób obecnych na ekspozycji. Zwiedzanie odbywa się bez komentarza przewodnika, nie można korzystać z ogrodu sensorycznego ani z szatni. Należy poruszać się zgodnie z kierunkiem zwiedzania, indywidualnie albo w grupie liczącej maksymalnie 5 osób. W przestrzeni muzealnej (wystawienniczej) może przebywać w jednym czasie maksymalnie 10 osób. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą poruszać się po muzeum wyłącznie pod nadzorem rodziców albo opiekunów prawnych. Rezerwacja telefoniczna daje pierwszeństwo w zwiedzaniu ekspozycji. Tel. 18 262 22 58 w godz. 10-16 od wtorku do niedzieli.

Muzeum Pienińskie w Szlachtowej ponownie zaprasza do zwiedzania ekspozycji. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia