Muzeum Nikifora w Krynicy Zdrój ponownie otwarte od dnia 23 maja 2020 r.

Muzeum Nikifora w Krynicy-Zdrój

Instytucje kultury
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Muzeum czynne jest od wtorku do soboty w godz. od 10.00 do 13.00 i od 14.00 do 17.00. W niedzielę Muzeum Nikifora czynne jest krócej, od 10.00 do 15.00. Przypominamy, że ostatnie wejście na ekspozycję ma miejsce 30 min. przed zamknięciem muzeum. Niedziela jest dniem wolnym od opłat za wstęp. Ceny biletów: 14 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, 8 zł – dla organizowanych grup dzieci i młodzieży, które liczą co najmniej 15 osób. Za bilety można zapłacić kartą kredytową albo debetową.

Uwaga: zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego

W trakcie zwiedzania Muzeum Nikifora w Krynicy Zdrój obowiązuje reżim sanitarny. Wszyscy zwiedzający zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką, przyłbicą ochronną albo częścią garderoby (np. chustą, apaszką lub szalem). Należy zachować co najmniej 2-metrowy odstęp od innych zwiedzających oraz ściśle stosować się do zaleceń głównego inspektora, wedle których: ekspozycje zwiedza się bez komentarza ze strony przewodnika, nie można korzystać z wyświetlaczy dotykowych ani szatni, należy poruszać się zgodnie z kierunkiem zwiedzania w grupach liczących maksymalnie 5 osób, natomiast w przestrzeni muzealnej (wystawienniczej) nie może być więcej niż 10 zwiedzających. Osoby niepełnoletnie mogą zwiedzać muzeum tylko pod opieką rodziców albo opiekunów prawnych.

Rezerwacja telefoniczna daje pierwszeństwo w zwiedzaniu ekspozycji muzealnej. Można jej dokonać od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 13.00 i od 14.00 do 16.00. Numer tel. 18 471 53 03.

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Nikifora w Krynicy Zdrój i prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w związku z epidemią COVID-19.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia