Męskie Czytanie Poezji: Antoni Czechow Opowiadania

Męskie Czytanie Poezji: Antoni Czechow Opowiadania

Literatura
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Antoni Czechow jest niewątpliwie jednym z najwybitniejszych rosyjskich prozaików i dramaturgów. Jego utwory charakteryzują się ostrym spojrzeniem na rzeczywistość oraz uwydatnieniem tragizmu ludzkiej egzystencji oraz były wielokrotnie ekranizowane przez wybitnych reżyserów. Jest uznawany za mistrza krótkiej formy literackiej. 31 stycznia 2020 roku będzie można posłuchać wybranych opowiadań Czechowa w interpretacji aktorów Teatru Nowego w ramach cyklu Męskie czytanie poezji.

Teatr Nowy w Nowym Sączu w każdy ostatni piątek miesiące zaprasza na kolejne spotkania z cyklu Męskie czytanie poezji. Cykl ten wpisał się już na stałe w nowosądecką mapę wydarzeń kulturalnych i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wielbiciele teatru i literatury raz w miesiącu spotykają żeby usłyszeć utwory nie tylko poetów, ale i wybitnych prozaików. W każdym spotkaniu bierze udział gość specjalny, tym razem będzie to aktorka krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego, Agnieszka Kościelniak. Zapowiada się wspaniała uczta dla miłośników kultury.

Już 31 stycznia 2020 roku, o godzinie 19, Teatr Nowy w Nowym Sączu ul. jagiellońska 36. Bilety do nabycia w biurze Teatru Nowego. Więcej informacji na stronie internetowej teatru.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia