Sercem malowane - wystawa prac POW w Muszynie

fot. Krystian Długosz

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trudny czas wcale nie musi zabijać wrażliwości na piękno i dobro. Już w najbliższy piątek Galeria Sztuki Sokół zaprasza na otwarcie wystawy zwykłych-niezwykłych dzieł podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. Dla nich sztuka jest wyjątkową formą obcowania ze światem, a Nowy Sącz może to dostrzec w pracach zgromadzonych w siedzibie MCK Sokół przy ul. Długosza 3.

Cały świat w obrazach. Wystawa w Nowym Sączu zaskakuje

Najnowsza wystawa w Nowym Sączu ukazuje czyste emocje i nieskrępowaną wyobraźnię artystów z Muszyny. To dla nich również sposób reagowania na codzienność, dlatego podczas wernisażu będzie można odkryć na nowo autentyczne zadziwienie światem. To rzecz nie do przecenienia w codziennej gonitwie myśli, spotkań, słów i gestów.

Różnorodna tematyka prac każdemu widzowi pozwoli znaleźć wśród nich te, które najcelniej odezwą się do jego wrażliwości. Podobnie z techniką - w przygotowaniu artefaktów wykorzystano węgiel, kredki, farby, ale także zwykłe przedmioty i materiały - sznurki, guziki czy ziarna. Prawdziwa sztuka sercem malowana czeka na zainteresowanych w sądeckiej galerii. Ze względu na reżim sanitarny organizatorzy proszę o potwierdzenie przybycia do 5 sierpnia, telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00 pod nr: 18 53 40 663, 18 53 40 679 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia