Spektakl: "New York New York" - Dorota Chruściel

Spektakl: "New York New York" - Dorota Chruściel

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielę 8 marca 2020 roku w Kawiarni Prowincjonalnej (Nowy Sącz, ul. Piastowska 3, róg Pijarskiej) odbędzie się muzyczny spektakl „New York, New York”, w którym usłyszeć można będzie mnóstwo przebojów z czołowych hollywoodzkich produkcji filmowych i musicalowych w interpretacji Doroty Chruściel. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Na nowosądeckiej scenie widzowie usłyszą wspaniałe piosenki, które w przeszłości wykonywali między innymi Marilyn Monroe, Liza Minnelli, Peggy Lee, czy Frank Sinatra. W klimatyczny nastrój wprowadzi słuchaczy nieprzeciętnie uzdolniona artystka Dorota Chruściel. Swoim głosem sprawi, że to wydarzenie kulturalne w Nowym Sączu urośnie do rangi wielkiego zdarzenia muzycznego. Nocny klimat Nowego Jorku na kilka godzin zagości w Nowym Sączu.

Na spektakl zaprasza Teatr VIS A VIS oraz Kawiarnia Prowincjonalna, w której odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne w Nowym Sączu. Będzie to wspaniała okazja do usłyszenia piosenek pełnych uroku, a śpiewająca je wokalistka i aktorka idealnie odda ich klimat. Spektakl ten to swoista inscenizacja w stylu retro, nawiązująca do teatrzyków kawiarnianych popularnych głównie w Berlinie, Paryżu, czy Warszawie w latach 20-tych ubiegłego wieku. Warto zapoznać się z tą nietypową formą sztuki i rozrywki i spędzić uroczy wieczór z Dorotą Chruściel na scenie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia