Spektakl „Stroiciel Grzebieni” – historia na granicy dwóch światów

Spektakl: Stroiciel Grzebieni

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel w ramach poniedziałku ze sztuką zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl „Stroiciel Grzebieni”, który zaprezentują aktorzy krakowskiego Teatru KTO.

„Stroiciel Grzebieni” to najnowszy spektakl Krzysztofa Niedźwiedzkiego, który przeniesie widza na granicę światów. Bohaterem komedii jest Tadeusz, któremu przydarzyła się niesłychana historia. Zamiast w rodzinnym grobie w Krakowie, został pomyłkowo pochowany na podhalańskim cmentarzu. Tadeusz mógłby się z tym pogodzić, ale jeden ważny szczegół nie pozwala mu spokojnie spocząć w grobie. Spektakl jest pełen komicznych sytuacji, od których można się ze śmiechu przewrócić w grobie. Sztuka z pięknym widokiem na Tatry, góralskim folklorem, humorem, urną z prochami i solidną dawką żartu pod różną postacią, który nie pozwoli Państwu opanować śmiechu.

Spektakl będzie miał miejsce 27 stycznia, w poniedziałek, o godz. 17.30 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety wstępu w cenie 25 zł, a dla posiadaczy Karty Nowosądeczanina – 10 zł.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia