Spektakl: Sara

Spektakl: Sara

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Dobry kawałek obyczajowego teatru po raz kolejny pojawi się na deskach Teatru Nowego w Nowym Sączu. Po raz kolejny spektakl "Sara" będzie można zobaczyć 5 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 na ul. Jagiellońskiej 36. W tytułowej roli zadebiutuje nowa aktorka w nowosądeckim zespole - Patrycja Łobodzińska, absolwentka Studium Aktorskiego Przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

Jak wydobyć się z kręgu życiowych problemów?

Sara to nastolatka, której surowe życie w sierocińcu przyoblekło w prawdziwy pancerz. Jednak nie zdołało jej pozbawić marzeń o prawdziwym uczuciu. W poszukiwaniu miłości przeżywa prawdziwą fascynację, która bardzo komplikuje jej życie. Czas, w którym spotykamy się z bohaterką, to poszukiwanie przebaczenia innym i sobie samej.

Znakomita okazja, by odwiedzić naszą scenę

Pierwszy weekend nowego roku to świetny czas na wizytę w teatrze. Spektakl jest prawdziwą opowieścią o życiu, pełnym stereotypowych obrazów i nieoczywistych rozwiązań. Sztuka wystawiana na nowosądeckiej scenie umożliwi przeżycie emocji Sary i towarzyszenie jej w podejmowaniu życiowych wyborów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia