Spektakl: Ciotka na wydaniu

Spektakl Ciotka na Wydaniu

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Teatr jesienią to niezwykle popularna forma rozrywki. „Ciotka na wydaniu” to spektakl, który niebawem zagości na scenach Teatru Nowego w Nowym Sączu. Występ odbędzie się 23 listopada o 18:00.

Ciotka na wydaniu” to spektakl dla dorosłych stworzony na podstawie dzieła Józefa Blizińskiego. Gatunkowo jest to forma komedii ujęta w jednym akcie. Tematyka dotyczy różnych perypetii życiowych młodego małżeństwa – Emilii i Augusta. W codzienność pary stale ingeruje Filomena – niesforna ciocia, stara panna, która okazuje się nieznośna dla Augusta. Ambitny chłopak poszukuje rozwiązania i postanawia zeswatać ciotkę z Hilarym.

Czy Filomena zacznie żyć swoim życiem? O tym przekonają się widzowie spektaklu 23 listopada 2019 o godzinie 18:00 w Teatrze Nowym w Nowym Sączu przy ulicy Jagiellońskiej 36. Rezerwacja biletów jest dostępna telefonicznie pod numerem 506 205 595 oraz 793 397 984. Szczegóły dostępne na stronie https://www.facebook.com/events/701049247056356/. Organizatorzy serdecznie zachęcają do obejrzenia komediowego spektaklu.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia