„CzyTAM TU - młodzi o książkach” - otwarcie wystawy pokonkursowej

CzyTAM TU - młodzi o książkach

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

6 września (piątek) w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu odbędzie się otwarcie wystawy pokonkursowej „CzyTAM TU - młodzi o książkach”, projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zdjęcia i teksty, które młodzi sądeczanie zgłosili do konkursów organizowanych w ramach projektu. Ta inicjatywa ma na celu powstanie czytelniczego bloga młodzieżowego „Zaczytani na maxa”, na którym będzie można przeczytać wpisy tworzone przez młodych.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 17:00 w czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Franciszkańskiej 11 (I piętro). Podczas wydarzenia nastąpi wręczenie nagród laureatom konkursów, a także rozdanie harmonogramów warsztatów odbywających się w ramach projektu, które dotyczą m.in. nauki pisania profesjonalnych tekstów internetowych na temat książek i czytelnictwa.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia